Evler

En güzel daireden bahçeli evlere, profesyonellerin tavsiyesiyle evinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı öğreneceksiniz.

Düşük Maliyetli Şık Bir Ev

İç mekan dekorasyonunu seviyorsanız ve dergilerdeki resimlerde gösterilen kalitede bir eve sahip olmak istiyorsanız şanslısınız. Bu makalede size düşük maliyetle şık bir ev dekorasyonu oluşturmada yardımcı olacak tüm ipuçlarını vereceğiz.

Az Işık Alan Alanları Aydınlatmak İçin 4 Tavsiye

Çoğu evin, biraz karanlık olan bir odası vardır. Bu oda belki de penceresiz bir odadır veya bir iç verandaya bakan bir cephededir. Sizin evinizde de az ışıklı alanlar varsa, bu alanları aydınlatmak için yapabileceğiniz bazı şeyleri aşağıda bulabilirsiniz.

2019’un İç Tasarım Trendleri

Yeni bir yılın başlamasıyla, iç tasarımda yeni trendler de ortaya çıkar. Bu açıdan, 2019 yılı da farklı değil. 2019 yılının tasarım trendleri hakkında bilgi almak istiyorsanız okumaya devam edin. Bu yazımızda size popüler materyaller, ürünler ve dekorasyonlardan bahsedeceğiz. Bu bilgilerin,…

Dekoratif Şerit Işıklar

Dekoratif şerit ışıklar pek çok boyutta ve şekilde bulunabilir. Onları birçok farklı yere asabilirsiniz. Herhangi bir yere ekleyebileceğiniz, hoş bir dekoratif etkiye sahiptirler.

Evinizi Değiştirecek İki Ekonomik Tavsiye

Ev yenilemenin genelde karmaşık ve pahalı olduğunu biliyoruz. Bunu yapmaya ne zaman zamanınız olacağını asla bilemezsiniz. Sürekli başka bir şey çıkar veya belki de evinizi yenilemek için fazla tembel olduğunuzu hissedersiniz. Ama, evinizi değiştirmek için büyük değişiklikler yapmak zorunda değilsiniz.…

Karamsar Dekorasyon İçin İpuçları

Karamsar dekorasyon stili daha yaygın hale geldi ve evlerde, ofislerde ve hatta otellerde giderek daha fazla kullanılıyor. Bu karamsar dekorasyonun çevresine zarafet, ince zevk ve çok fazla karakter kazandırdığını biliyoruz. İsmine yaraşır bir dekorasyon stilidir.

Evinizi Düzenlemek için 3 Fikir

Ev içi depolama alanları, dünya genelinde herkesin problem yaşadığı konulardan biridir. Bugün sizinle, ev içi depolama alanlarınızla ilgili bir daha hiç sıkıntı yaşamamanızı sağlayacak üç kolay ve pratik fikir paylaşacağız.

İç Mimar Jean Louis Denoit’e Yakından Bakış

Bugün, Fransız iç tasarımı adına en umut verici isim olarak kabul edilen ismin çalışmalarına bir göz atıyoruz. Eklektik ve kendine özgü tasarımlarıyla uluslararası alanda tanınan Jean Louis Denoit, gerçek bir denge ve uyum ustasıdır ve ismini eserleriyle ölümsüzleştirmiştir.

Doğru Yılbaşı Ağacı Nasıl Seçilir

Günümüzde, bir yılbaşı ağacı seçmek yüzlerce olasılık arasından seçim yapmak zorunda kalmak demek. Piyasa farklı seçeneklerle dolu, hangisini seçeceğimize karar vermek kolay bir iş değil.

İdeal Bir Çalışma Alanı Oluşturmanın 5 Püf Noktası

Eğitim sadece çocuklar ve gençler için değildir. Yetişkinler de birçok nedenden dolayı evde bir çalışma alanı olmasına ihtiyaç duyabilir. Bir çalışma alanının doğru bir şekilde düzenlenmesi ve dekore edilmesi gerekir. Bu sebeple size bazı ipuçları göstermek istiyoruz.

Modern ve Minimalist Beton Merdivenler

Yakın zamana kadar beton merdivenler, modern ve minimalist projelerde daha az yer alıyordu. Çünkü bu tarz merdivenler çok fazla malzeme gerektiriyor ve çok fazla yer kaplıyordu.

Yılbaşı Masasını Dekore Etmek İçin İpuçları

Bir masa etrafında toplanıp, arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte yemek yiyerek ve sohbet ederek saatler harcamak her zaman eğlenceli bir etkinlik olmuştur. Bununla birlikte, yılbaşı akşamı kurulan masanın yeri apayrıdır. Bu şekilde öne çıkıp inanılmaz bir mizansenle etrafınızdakilere sevginizi gösterebilirsiniz.…

Bir İç Tasarım Efsanesi: Dana Gibson

Ünlü bir Kuzey Amerikalı ressamın torunu, ayrıca sanatçı ve heykeltıraş iki ebeveynin kızı olan Dana Gibson ’un kendisi de iç tasarım dünyasında büyük bir isim haline geldi. Renkleri kullanmaktan korkmadığı bilinen Gibson’un benzersiz tarzı asla gözlerden kaçmaz ve kusursuzdur.

Evinizin Giriş Kısmı İçin Öneriler

Evinizin giriş kısmı, evin geri kalanında neler bulunabileceğine dair ipuçları verir. Bir başka deyişle, burası evin genel dekoruyla ve tasarımıyla iletişime geçtiğiniz ilk noktadır. Dekorasyon ve mobilyalarla ilgili her ayrıntıyla doğru bir biçimde ilgilenmek, evin genel havasını da iyileştirecektir. Bu…

Küçük Yaşam Alanları İçin Dekorasyon Önerileri

Yaşam alanlarımız bazen geniş olmasına rağmen, kaotik ve düzensiz görünebilir. Küçük yaşam alanları ise, iyi bir organizasyon ile olduğundan daha geniş görünebilir. Daha iyi bir eve dönüştürülemeyecek kadar kötü bir ev yoktur. -Elsie Wolfe- Bu da, asıl problemin alan eksikliği…