DIY

Kendiniz yapın, nesneleri geri dönüştürmek için boyalar, kumaşlar ve az bir çaba ile yeni bir yaşam için bir dizi fikir.
Evinize dekorasyon ve DIY için tavsiyeler, ipuçları ve trendler.

DIY
Mumlarınızı Dekore Edin: 4 Orijinal Fikir

Mum ışığı, biraz ambiyans yaratmanın kilit yöntemlerinden biridir. Pek çok şekil, boyut ve renkte mum bulmanız mümkün. Kokulu veya kokusuz mumlar bulabileceğiniz gibi, süslenmiş veya daha doğal olanlarını bulmak da mümkün. Bu yazımızda, mumlarınızı süslemekte kullanarak evinizin her köşesini özel…

DIY
Oyuncak Kütüphanenizi Nasıl Süsleyeceğinizi Öğrenin!

Çocukları seviyor ve onlarla birlikte çalışabileceğiniz geniş bir alana sahipseniz, makalemizi okuyarak bir oyuncak kütüphanesi dekore etmenin en iyi yolunu öğrenin! Çocukların eğlenceli aktiviteler yapabilmesi için tasarlanmış bir yerden daha iyi ne olabilir?

DIY
Ailecek Evinizi Dekore Etmek

Evinizi dekore etmek çok büyük bir iştir. Çoğu evde, sorumluluk genellikle tek bir üyeye düşer. Bu durum zorlayıcı olabilir ve heyecanı strese dönüştürebilir. Bunun yerine, dekorasyonu bir aile etkinliğine dönüştürmek ve ailecek dekore etmek, mükemmel bir çözüm olabilir.

DIY
Servis Arabası Nasıl Yapılır?

Kendin Yap Projeleri popülerleşti ve aynı zamanda dekorasyonda da dalgalar yaratıyor. Eşsiz ve kişiselleştirilmiş parçalar yaratmak, bir odadaki boş bir alanı doldurmak için harika bir yol olabilir. Bugünün makalesinde, size nasıl  bir servis arabası yapacağınızı göstermek istiyoruz.

DIY
Ahşap Mobilyaların Bakımı İçin 6 İpucu

Ahşap mobilyalar her zaman için en yaygın ev dekorasyonu seçeneklerinden biri olmuştur. Evinize sıcak ve samimi bir hava katarlar. Ancak mobilyalarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, onların bakımını nasıl yapacağınızı da bilmeniz gerekir.

DIY
Yılbaşı Hediyelerini Paketlemek İçin Fikirler

Hediye ve sürpriz zamanı geldi çattı. Bu nedenle, yılbaşı ağacınızın eteğinin göz kamaştırması için size birkaç fikir vermek istiyoruz. Hediye vermek harika bir eylemdir ve birtakım malzemeler ve renklerle durumu daha da kişisel hale getirebilirsiniz. Yılbaşı hediyelerini paketlemek adına daha…

DIY
En Güzel IKEA Mobilya Tüyoları

Dahi beyinler ve kendin yap projelerini sevenler yıllardır IKEA mobilyalarını gerçek birer sanat eserine dönüştürmek için hayal güçlerini kullanıyor. Bazıları kullanışlı, bazıları ise sadece görsel fakat her zaman için şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkarıyor.

DIY
Kendin Yap Projesi: 5 Adımda Isıtma Yastığı Yapmak

Bir ısıtma yastığı yapmak için çanta şeklindeki bir kumaş parçasının içini buğday tanesi gibi malzemelerle doldurmanız gerekir. Genellikle, aromatik ve güzel kokulu çiçekler de buna eklenir. Bu yastıklar bilhassa soğuk aylar için birebirdir.

DIY
Ev Mobilyalarını Dekore Etmek İçin Fikirler

Ev mobilyalarınızı dekore etmek, ekonomik ve kolay bir projedir. Sevdiğimiz ancak biraz modası geçmiş mobilyalar için mükemmel çözüm. Ya da gerçekten eski olan eşyalarınızı yenilemek harika olacaktır. Muhtemelen bu eşyaları boyamayı düşünmüşsünüzdür ama biz bugün, deneyebileceğiniz başka fikirler paylaşacağız.

DIY
Ahşap Paletler ile Çalışma Masası Yapmak

Bugün kullandığımız en işlevsel ve kişisel mobilya parçalarından biri olan ofis masalarına odaklanacağız. Çalışma odanıza ekolojik olarak endüstriyel bir ambiyans katmak için ahşap paletler ile bir masa yapmayı deneyebilirsiniz. Bu fikir hoşunuza gittiyse, yazımızı okumaya devam edin.

DIY
5 Adımda Kendi Mutfak Dolabınızı Yapmak

Bugün kendi mutfak dolabınızı yapmak için atmanız gereken adımları göstermek istiyoruz. Ayrıca projeniz için neleri geri dönüştürebileceğinizi açıklayacağız. Böylece paradan tasarruf edebileceksiniz.

DIY
Mantar Tıpalarıyla Dekorasyon İçin 4 Fikir

Birçok kişi, şişelerden çıkardıkları mantar tıpalarını, onlarla ne yapacağına dair hiçbir fikri olmamasına rağmen toplar. Başlangıçta, ellerinde sadece birkaç tane tıpa vardır. Ancak hatrı sayılır miktara sahip olduklarında, onlarla ne yapmaları gerektiğini merak etmeye başlarlar. Bu noktada, mantar tıpalarıyla dekorasyon…

DIY
Eski Bisikletinizi Çiçek Saksısına Dönüştürmek

Bisikletler, çoğumuzun günlük olarak kullandığı yaygın bir ulaşım aracıdır. Bugün sizlere eski bisikletinizi bir çiçek saksısına dönüştürmeyi göstereceğiz. Bisiklet şeklindeki çiçek saksınızla veranda ve teraslardan, bahçelere ve giriş salonlarına kadar her türlü dış mekanı aydınlatabilirsiniz.

DIY
Keçeli Kalemler Kullanarak Kupalarınızı Kişiselleştirin

Kupalarınızı keçeli kalemler kullanarak kişiselleştirmek düşündüğünüzden çok daha kolaydır. Profesyonel bir tasarımcı olmak ya da mükemmel derecede hassas motor becerilere sahip olmak zorunda değilsiniz. İhtiyacınız olan tek şey basit çizgilerden oluşan sade bir tasarım.