Banyo

Sıcak ve iyi aydınlatılmış sağlıklı yaşam için bir alan yaratabilirsiniz; Sabah uyandığınız ve işte geçen uzun bir günün ardından dinlenebileceğiniz bir yer.

Küçük Banyolarda Nasıl Alan Kazanılır?

Oldukça dar, mobilyalar ve aksesuarlar için zar zor yer bulabildiğiniz bir banyonuz mu var? Belki de banyonuz o kadar küçük ki içinde hareket dahi edemiyorsunuz. Bugünkü yazımızda, küçük banyolarda nasıl alan kazanabileceğinizden bahsedeceğiz.

Modern Küvetler: Evinize Eşsiz Bir Dokunuş Katın

Kim rahatlatıcı bir banyo yapmaktan hoşlanmaz ki? Stresli bir günün ardından yalnızca bunun gibi şeyler iyi hissettirebilir. Tam da bu yüzden bir küvet, banyonun önemli bir parçasıdır. Bu yazıda, modern küvetler ile banyonuza nasıl kişilik katabileceğinizi göstereceğiz. Küvetler genellikle bir…

Doğal Banyolar: Doğa Dekorasyona Nasıl Entegre Edilir?

Banyo, duşunuzu aldığınız ve rahatlamanızı sağlayan özel bir mekandır. Genellikle dekorasyon temasıyla bütünleşmiş bazı doğal unsurlarla kombine edilir. Doğal banyolar, içeri girdiğiniz anda rahatlamanızı sağlayan tazeleyici bir görüntü sunar.

Banyo Fayanslarınızı Boyayarak Yenileyin

Sürekli aynı banyoyu görmekten sıkıldınız mı? Ya da taze bir görünüm katmak için daha modern bir şeyler mi arıyorsunuz? Bunun için her yeri kırarak evinizi baştan yaratmanıza gerek yok. Bunun yerine banyo fayanslarınızı boyayarak bir canlılık yaratabilirsiniz. Bugünkü yazımızda, bunu nasıl…

Küçük Banyolar İçin Duş ve Küvet Kabinleri

Duş veya küvet kabini, açılan veya kapanan bir yapıdır. Belli bir bölgeyi izole ediyorlar. Plastik, cam, ahşap veya farklı bir malzemeden olabilirler. Yani, bir ofisteki paravanlara ya da bölme duvarlara benzer olduklarını söyleyebilirsiniz.

Ahşap Banyolar: Yenilikçi Bir Trend

Dekorasyonda ahşap vazgeçilmez klasik bir malzemedir. Evlere sıcaklık ve refah sunarken, mutfak ve banyo gibi nemli alanlardan uzak tutulmaktadır. Ancak bugün, ahşap detayları banyolarda yeni şekillerde nasıl kullanabileceğinizi ve nasıl ahşap banyolar yaratabileceğinizi göstereceğiz.

Küçük Banyolar İçin 7 Harika Fikir

Banyolar bir evin en büyük odası olmayabilir. Ancak bu onları dekore etmemizi ya da alanlarını en iyi şekilde kullanmamızı engelleyecek bir şey değildir. Bu sebeple bugün size banyonuzu nasıl en verimli şekilde kullanacağınızı göstermek istiyoruz.

Her Rustik Banyoda Olması Gereken 8 Şey

Rustik banyolar günümüzde moda. Banyonuzun rustik bir dekorasyon için en son yer olduğunu düşünüyorsanız, bunu tekrar gözden geçirin! Banyonuza özel bir çekicilik ve rahatlatıcı bir hava katmak için basit dekorasyon malzemeleri kullanabilirsiniz. Banyonuzu rustik dekorasyonla yenilemek istiyorsanız aşağıda sıraladığımız şeyleri…

Banyo ve Duş İçin 4 Tasarım Fikri

Banyonuzu yenilemeyi mi düşünüyorsunuz? Ya da duşunuzu değiştirmek ister misiniz? Bu makalede ilham almanızı sağlayacak dört farklı banyo ve duş tasarımını sizlerle paylaşacağız. Banyonuzun büyüklüğüne, tercih ettiğiniz dekorasyona ve bütçenize göre, bu dört seçenekte tam olarak ihtiyaç duyduğunuz banyoyu bulabilirsiniz. Ayrıca,…

Banyoda Kullanabileceğiniz 3 İlginç Havlu Askısı

Havlu askısı, her banyo için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Kendi amaçlarına hizmet etmenin yanı sıra, aynı zamanda banyonuzun dekorasyonuna da katkıda bulunur. Eğer banyonuzdaki havlu askısını değiştirmeyi düşünüyorsanız ve farklı ve orijinal bir şey arayışındaysanız, bu yazımızda size ilginç seçenekler…

Banyonuz İçin Avangart Bataryalar

Gerçek inovasyon evlerimizi bambaşka bir boyuta taşıyabilir. Yeniliği her zaman sanatta ya da mobilyalarda aramamıza gerek yok, onu banyolarımızda da bulabiliriz. Bu yazımızda, piyasada bulabileceğiniz en avangart banyo bataryaları sunacağız.

Banyonuzu Dekore Etmek İçin Parlak ve Orijinal Renkler

Renkler bir odanın atmosferini belirler. Bu yüzden, bugünkü yazımızda banyonuzu dekore etmek için parlak renkleri nasıl kullanacağınızı göstermek istiyoruz. Hem duvarlarınız hem de mobilyalarınız için tek bir renk kullanabilir veya ana renk seçiminizi başka bir renkle birleştirebilirsiniz.

2019’un Duş Trendleri

Gittikçe daha fazla insan küvet yerine duş tercih ediyor. Genellikle daha küçük banyolar için harika olsalar da, duşları daha geniş ve ferah banyolarda da bulmak mümkündür.

Fayanslar Boyanarak Nasıl Yenilenir?

Fayanslar boyandığı zaman evinize yepyeni bir görünüm kazandırır. Bu işlem, mutfak ve banyonuzun dekorasyonunu değiştirmek için mükemmel ve etkili bir yöntemdir. Evinizin döşemelerinin modasının geçtiğini düşünüyorsanız, her zaman masraflı ve meşakkatli bir yöntem seçmek zorunda değilsiniz. Yeni görünüme sahip fayanslar…

Modern Banyo Tasarımları

Günümüzde banyolar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır, alanlar daha büyüktür ve çok özel bir düzene sahiptir. Bunlar, bu yılın bilmeniz gereken modern banyo tasarımları arasından üçüdür.

Banyolar için Temel Aksesuarlar

Banyo, evlerimizdeki en önemli odalardan biridir. Günlük bakım rutinlerimizi kolayca uygulayabilmemiz için bir düzen ve bazı temel unsurlar olması gerekir. Bu yazıda banyodaki temel aksesuarlar ile ilgili konuşacağız.