Banyo

Sıcak ve iyi aydınlatılmış sağlıklı yaşam için bir alan yaratabilirsiniz; Sabah uyandığınız ve işte geçen uzun bir günün ardından dinlenebileceğiniz bir yer.

2019’un Duş Trendleri

Gittikçe daha fazla insan küvet yerine duş tercih ediyor. Genellikle daha küçük banyolar için harika olsalar da, duşları daha geniş ve ferah banyolarda da bulmak mümkündür.

Fayanslar Boyanarak Nasıl Yenilenir?

Fayanslar boyandığı zaman evinize yepyeni bir görünüm kazandırır. Bu işlem, mutfak ve banyonuzun dekorasyonunu değiştirmek için mükemmel ve etkili bir yöntemdir. Evinizin döşemelerinin modasının geçtiğini düşünüyorsanız, her zaman masraflı ve meşakkatli bir yöntem seçmek zorunda değilsiniz. Yeni görünüme sahip fayanslar…

Modern Banyo Tasarımları

Günümüzde banyolar yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır, alanlar daha büyüktür ve çok özel bir düzene sahiptir. Bunlar, bu yılın bilmeniz gereken modern banyo tasarımları arasından üçüdür.

Banyolar için Temel Aksesuarlar

Banyo, evlerimizdeki en önemli odalardan biridir. Günlük bakım rutinlerimizi kolayca uygulayabilmemiz için bir düzen ve bazı temel unsurlar olması gerekir. Bu yazıda banyodaki temel aksesuarlar ile ilgili konuşacağız.

Banyo Temizliği: En İyi Ürünleri Seçin

Banyo temizliği çok sevilen bir etkinlik olarak kabul edilemez. Ya da bu temizliğin aslında çok da etkili olmadığı şüphesine düşülür. Bunun nedeni, temizlik ürünlerini olması gereken şekilde kullanmıyor olmamız olabilir. Bu yazıda size, banyo temizliği için en iyi ürünleri seçmeniz konusunda…

Banyonuz İçin Fayans Çeşitleri: 3 Fikir

Banyo dekore etmesi ilginç bir yer. Her gün banyonuzu kullanıyorsunuz. Bu yüzden bu alana biraz orijinallik katmak iyi bir fikir olmaz mı? Bu fikir ilginizi çektiyse, banyonuzda kullanabileceğiniz fayans çeşitleri hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızı kaçırmayın.

Birlikte Kullanabileceğiniz 3 Banyo Fayansı Tarzı

Genellikle banyo dekorasyonu için tek bir karo tasarımı seçiyoruz. Daha sonra banyodaki diğer şeylere odaklanıyoruz. Banyo fayansı seçerken tek kriterimiz temizlemesi ve bakımı kolay ve fazla göze batmayan, basit ve pratik ürünler.

En İyi Fayans Boyaları

Mutfağınız veya banyonuzda tadilat yapmayı düşünüyorsanız fakat bir servet harcamak istemiyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken harika bir seçenek, fayanslarınızı boyamaktır. Tüm fayans yüzeylerini boyarken aynı zamanda temiz görünmelerini de sağlayabilirsiniz. Bugünün makalesinde, size nasıl olduğunu göstereceğiz.

Duş Mu Küvet Mi?

Banyo tasarımı söz konusu olduğunda karşınıza çıkan en büyük sorulardan bir tanesi, tercihinizin duş mu küvet mi olacağı konusundadır.

Her Zaman Temiz Bir Eve Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

Muhtemelen, onu düzenli olarak temizlemenize rağmen evinizin yine de nasıl bu kadar kirlenebildiğini kendinize defalarca sordunuz. Peki, onu düzgün temizlediğinizden emin misiniz? Bu yazıda size her zaman temiz bir eve sahip olmak için yapmanız gerekenleri açıklayacağız.

Güzel Bir Banyo İçin Dekor Setleri

Banyo setleri sizin banyonuzun diğer banyolardan daha güzel görünmesini sağlayabilir. Bu yazımızda sizlere; banyonuzu kullanışlı, konforlu ve güzel bir banyo haline getirmenizi sağlayacak 8 fikir hazırladık.

Banyo Temizliği İçin İpuçları

Evinizde temizlik her zaman öncelikli bir konu olmalıdır. Ancak çoğu zaman adamakıllı temizlik yapabileceğiniz bir zaman aralığını yaratamayabilirsiniz. Bu yazıda banyo temizliği hakkında işinize yarayacak bazı ipuçlarını sizinle paylaşacağız. Bu ipuçları sayesinde banyonuzu çok daha kolay bir şekilde temiz tutabileceksiniz.

Banyonuza Kadınsı Bir Dokunuş Katın

Banyonuza kadınsı bir dokunuş katmak ister misiniz? Eğer evdeki tek kadın sizseniz, evinizde yaşayan erkekler, muhtemelen banyonuzu istila ettiler ve size yer bırakmadılar! Ya da basitçe banyonuzun sıradanlığından sıkıldınız ve yeni bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Sebebiniz ne olursa olsun, işte size banyonuza…

Banyonuzu Değiştirmenin 4 Basit Yolu

Banyonuzu değiştirmek mi istiyorsunuz?  Hangi oda için olursa olsun, tadilat yaptırmayı düşündüğümüzde aklımıza hemen büyük projeler ve haftalarca bitmeyen uzun bir süreç geliyor.