Bahçe

Aile hayatının tadını çıkarmak için biraz uyum ile huzurlu ve rahat bir yer yaratın. Benzersiz bir manzara yapmak için çiçek ve yeşillik seçmenize yardımcı olacağız.

Evlerin Olmazsa Olmazı Bahçe Aletleri

Bahçe işleriyle uğraşmayı seviyor musunuz? Bir şeyler ekip dikerken ya da halihazırda bahçede olanların bakımını gerçekleştirirken burada uzun saatler harcıyor musunuz? O zaman bu yazı hoşunuza gidebilir. Öyle ki, kesinlikle sahip olmanız gereken birtakım bahçe aletleri hakkında aradığınız bilgiyi burada…

Evde Çilek Nasıl Yetiştirilir

Evde çilek nasıl yetiştirilir diye merak ediyorsanız, bu yazıyı okumaya devam edin. Birazdan öğreneceğiniz gibi, çilek yetiştirmek oldukça hızlı ve kolay bir süreçtir. Ve bu süreçte çok fazla problem yaşamazsınız. En önemli nokta ise çilekleri düzgün sulamaktır.

Çocuklarınıza Kendi Arka Bahçenizde Bir Oyun Parkı Yapın

Çocuklarınıza bir çocuk parkı inşa etmek için banka hesabınızı sıfırlamak zorunda değilsiniz. Her zaman için bir mağazadan hazır bir oyun parkı seti alma şansınız olsa da, bir oyun alanı edinmenin daha ekonomik yolları da var. Peki, çocuklarınıza özel bu oyun alanını…

Farklı Kaktüs Türlerini Öğrenin

Yatak odanızı, mutfağınızı ve bahçenizi süslemek için kullanabileceğiniz farklı kaktüs türleri vardır. Bu türleri ve onların ihtiyaçlarını bilmek evinizde bakmak için doğru olanları seçmenize yardımcı olacaktır.

Bahçe Yolları: Fikirler ve Tasarım Önerileri

Bahçe yolları, bahçenizin görsel etkisini tamamlayabilir. Patikalar ve yürüyüş yolları bir bahçeye kişilik ve hareket hissi verir. Ayrıca, onları bahçenin diğer bölümleriyle birleştirirseniz, yollar dış mekan dekorasyonunuza genel bir tema sağlayabilir.

Soğuğa Dayanıklı Bitkiler: Favorinizi Seçin

Bitkiler, içinde bulundukları ortamı canlandıran, evlerin dekorasyonuna biraz renk katabilen doğal unsurlardır. Yılın hangi zamanı olursa olsun, ufak bir bakım sayesinde her zaman harika görünen çok sayıda dayanıklı bitki türü vardır.

Mükemmel Güller İçin Bakım Önerileri

Güller, dünyanın her yerinde karşımıza çıkan bitkilerdir. Bir gülün güzelliği ve kokusu, hem aşk hem de zarafetle ilişkilendirilir. Bu yazıda verilen bakım önerileri bahçenizde yetiştirdiğiniz mükemmel güllerin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

En Yeni Balkon Bahçesi Trendleri: 4 Örnek

Doğru şekilde dekore edildiğinde, bir balkon bahçesi harika bir rahatlama alanı olabilir. Balkonunuzun her köşesinden en iyi şekilde yararlanmanız ve doğanın parlamasını sağlamanız yeterli. Bu yazımızda, bir balkon bahçesi yapmak için başvurabileceğiniz en yeni trendlerden bahsedeceğiz.